ייעוץ משכנתא

ייעוץ משכנתא

רכישות נדל"ן הינן לרוב העסקאות הגדולות ביותר אותה אדם עושה במהלך חייו. לא מעט אנשים אינם מיחסים חשיבות מספקת לעסקה כזו ומפסידים כספים רביםלקיחת מימון בסדר גודל של מאות אלפי ש"ח ולמעלה מכך, היא תהליך מורכב עם משתנים רבים. תכנון נכון של המשכנתא צפוי לחסוך סכומי כסף משמעותיים – לעיתים מאות אלפי שקלים 

אחת ההתמחויות של מרקס יועצים היא ייעוץ משכנתא ללקוחות פרטיים, לטובת רכישת נכס למגורים או השקעה. בין אם לקיחת משכנתא חדשה או מיחזור משכנתא קיימת, בחירת התמהיל והבנה של מסלולי משכנתאות, היכרות עם השוק וניסיון בעבודה מול הבנקים והרשויות, מאפשרים ליועצי החברה ללוות את לקוחותיה כל הדרך לתכנון משכנתא נוח ומשתלם במיוחד.

התהליך

שירות ייעוץ משכנתאות ניתן על ידי יועץ פיננסי בכיר, חבר איגוד יועצי המשכנתאות ובעל ניסיון עשיר בהשקעות נדל"ן. התהליך מורכב ממספר שלבים:

  1. שיחת יעוץ ראשונית (חינם): שיחה טלפונית בה תתבצע הכרות ראשונית עם הלקוח, העסקה, האתגרים וההזדמנויות שעומדים בדרך ללקיחת המשכנתא.
  2. פגישת עבודה: הפגישה תתקיים במיקום נוח (קיימת אפשרות לשיחת וידאו), ובמהלכה הלקוח יוכל לשתף את היעדים והמטרות אותן רכישת הנכס צפויה למלא.
  3. איסוף נתונים: על מנת לתכנן את המשכנתא המשתלמת ביותר, הלקוח יעביר נתונים רלוונטיים שונים: הכנסות, התחייבויות, אישורי בעלות על נכסים אחרים, ועוד.
  4. תכנון משכנתא: על בסיס הנתונים שנאספו, מרקס יועצים יוכלו לתכנן ולהציג בפני הלקוח כמה תמהילים למשכנתא בפריסה נוחה עם החזרים משתלמים במיוחד.
  5. ליווי אישי בביצוע התכנית: כחלק מהשירות, מרקס יועצים ילוו את הלקוח בתקשורת ובמשא ומתן מול הבנקים והרשויות, עד לקבלת משכנתא בתנאים האופטימליים אליהם ניתן להגיע.
  6. ליווי  לאחר העסקה: גם אחרי תהליך לקיחת המשכנתא – אנחנו כאן. זמינים לעזור ולייעץ ללקוחותינו בצמתי החלטה ובהזדמנויות עתידיות רלוונטיות.

ייעוץ משכנתאות עם מרקס יועצים הוא הדרך הנכונה לרכוש נכס באופן נוח, בטוח, ומשתלם. תודות לניסיון הרב של החברה, הכרות וקשרי עבודה עם גופי הבנקאות והיצירתיות בתכנון המשכנתא, הייעוץ עשוי לחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים בהחזרים.

צריכים ייעוץ פיננסי בנושא שלא מופיע ברשימת השירותים?
צרו איתנו קשר ונתאים לכם ייעוץ ייחודי בהתאם לצורך, לתקציב ולשאר השיקולים.

מרקס יועצים כאן כדי לעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות לגבי העתיד הפיננסי שלכם, בעזרת תכנון ארוך טווח, מינוף ובחירת ההשקעות הנכונות.
כדי להתחיל בתהליך צרו קשר.

פרטי התקשרות

צור קשר

© 2020 All Rights Reserved